Haber ve Etkinlikler
50 YILLIK BİRİKİM SÜREKLİ GELİŞİM
50 YILLIK BİRİKİM SÜREKLİ GELİŞİM
 ÖZDİLEK HOLDİNG’TEN GELECEK NESİLLERE 80 BİN FİDAN

Geleceğimizin Güvencesi Ormanlar

Hayata geçirdiği hatıra ormanlarındaki 70 bin fidanla gelecek nesillere büyük ve güzel bir miras bırakmayı amaçlayan Özdilek Holding, bu yıl şirketler grubunda yer alan Özdilek Ev Tekstili adına İzmir Bademli’ de oluşturduğu 10 bin fidanlık hatıra ormanını hayata geçirdi.

Çevreye zarar vermeden üretim yapan fabrikaları, ekolojik dengeye zarar vermeden yapılan besi üretimi, doğal kaynakları verimli bir şekilde kullanarak sağlanan enerji üretimi ve çalışanlarına yönelik gerçekleştirdiği eğitimlerle sürdürülebilir çevre farkındalığı sağlayan holding projelerine devam ediyor.

Sürdürülebilir Çevre için 80 Bin Fidan 7 Orman

Özdilek Holding, sürdürülebilir çevre farkındalığına dikkat çekmek amacıyla 2004 - 2005 yılları arasında Urla - Zeytinlik ve Menderes Görece sınırları içerisinde yer alan İzmir Dostluk Ormanı ve Milli Egemenlik Ormanı’na 40 bin fidan bağışlayarak üç hatıra ormanı oluşturulmuştur.

2018 yılındaysa ‘’Daha Fazla Yeşil Alan’’ bilinci ve TEMA Vakfı iş birliğiyle yaptığı ağaçlandırma projesiyle Bursa Karacabey’de 30 bin fidanı toprakla buluşturdu. Bu yılsa Özdilek Holding şirketler grubunda yer alan Özdilek Ev Tekstili de “Geleceğimizin Güvencesi Ormanlar” inancıyla ve TEMA Vakfı iş birliğiyle bu yıl İzmir Bademli’ de oluşturduğu 10 bin fidanlı hatıra ormanıyla geleceğe umutla bakıyor.

Gizlilik ve Kişisel Verilerin Korunması Politikamız  /  Kullanım ve Koşullar