E-Commerce: Bi Tıkla Çok Kolay

Tüm üretim ve satış faaliyetlerini müşteri memnuniyeti üzerine kuran Özdilek, birikim ve deneyimlerini yine müşterilerine en kaliteli ürünleri, en hızlı biçimde ulaştırmak amacıyla online alışveriş sitesi Özdilekteyim.com’u hayata geçirmiştir. Market ve mağaza olarak iki kısımdan oluşan Özdilekteyim.com, online ortamda birçok markaya ulaşabileceğiniz zengin bir platformdur.

Taze meyve - sebzeden temizlik malzemelerine, kuru gıdadan birbirinden lezzetli unlu mamul ürünlerine, kırtasiye malzemelerinden bebek bakım ürünlerine ve kişisel bakım ürünlerine kadar evinizin tüm ihtiyaçlarını dilediğiniz anda karşılayabileceğiniz market bölümünde 14 binden fazla çeşit ürün alternatifine yer verilmektedir.

Mağazada ise Özdilek Ev Tekstili ürünleri başta olmak üzere dünyaca ünlü markaların her yaş grubuna hitap eden giyim, aksesuar ve ayakkabı, saat, parfüm olmak üzere toplam 35 binden fazla ürün alternatifiyle kullanıcılarının ihtiyaçlarını 7/24 karşılayacak altyapı ve donanıma sahiptir.

Özdilekteyim.com market bölümü; Antalya, Bursa, Eskişehir, İzmir, Kocaeli ve Yalova olmak üzere 6 ayrı şehre; mağaza bölümü ise Türkiye’nin 81 noktasına 7/24 hizmet vermektedir.

Marketten mağazaya binlerce ürün için her an her yerde tek tıkla alışveriş yapabileceğiniz Özdilekteyim.com’da mobil uygulama ayrıcalığıyla da alışveriş imkanı sunulmaktadır.

Markalarımız

E-commerce sektöründe hizmet veren markalarımız

  • Özdilekteyim.com