Kafe – Restoran:  40 Yıllık Tecrübeyle Lezzet Serüveni

Özdilek Holding kafe - restoran sektöründeki 40 yıllık tecrübesi ile Safahat Lokantası, Kafe Safahat, Carême Restaurant, Partly Cloudy Cafe, Gold Time ve Vertice Cafe & Brasserie markalarıyla misafirlerini ağırlamaktadır.

Bu alandaki hizmet yolculuğuna Bursa’da bulunan merkezinde 1983 yılında başlayan Özdilek, 2015 yılında “Safahat” markasıyla bu operasyonunu taçlandırmıştır. Usta aşçıların elinde özenle hazırlanan lezzetleri ve yılların tecrübesiyle Safahat Lokantası, Kafe Safahat; Özdilek AVM ve hipermarketlerinde  hizmet vermektedir.

Dünya ve Türk mutfaklarının eşsiz lezzetlerini bir araya getiren Carême Restaurant, şık dekorasyonu, kusursuz servis kalitesiyle Wyndham Grand İstanbul Levent ve Wyndham Grand İzmir Özdilek’te misafirlerini ağırlamaktadır.

Menüsünde birçok sağlıklı ve taze atıştırmalıklar bulunan Partly Cloudy Cafe, ziyaretçilerine lezzetli ve keyifli öğünler sunmaktadır. Partly Cloudy Cafe, Qualitasspa Eskişehir, Qualitasspa İstanbul ve Qualitasspa İzmir’de olmak üzere üç lokasyonda hizmet vermektedir.

Özdilek Kocaeli, ÖzdilekPark Bursa Nilüfer ve ÖzdilekPark İstanbul’da bulunan Gold Time, sıcak içeceklerden soğuk meşrubatlara, pastalardan soğuk sandviçlere kadar lezzetli ürün yelpazesine sahiptir.

Wyndham Grand İstanbul Levent ve Wyndham Grand İzmir Özdilek’te bulunan Vertice Cafe & Brasserie, misafirlerinin keyifle bir araya gelerek güzel vakit geçirebilecekleri, ustalıkla hazırlanmış lezzetleri, yiyecek ve içecek aperitiflerini tadabilecekleri şık bir mekan alternatifi sunarken Ozone Night Club da yerli ve yabancı zengin içecek menüsü ve müziğin muhteşem uyumuyla misafirlerinin en keyifli akşamlarına ev sahipliği yapmaktadır.

Markalarımız

Kafe & Restoran sektöründe hizmet veren markalarımız

  • Kafe Safahat
  • Safahat Lokantası
  • Careme Restaurant
  • Gold Time
  • Vertice Cafe Brasserie
  • Partly Cloudy Cafe