İnşaat: Şehrin Modern Yüzü

Konut projeleriyle de inşaat sektöründe hızla yükselen bir değer olan Özdilek, müşterilerinin memnuniyeti için tecrübe ve birikimlerini paylaşmayı sürdürmektedir.

2013 yılında Eskişehir’in en prestijli bölgesinde hayata geçirilen Eskişehir Loft konut projesi, doğanın ve yeşilin huzuruyla konforlu ve lüks bir yaşam alanı olarak inşa edilmiştir. Bu proje Özdilek’in ilk konut projesidir. Grubun bu alandaki ikinci yatırımı ise Kocaeli’de bulunan Atakent Konutları projesi olmuştur.

Doğal güzellikleri ve tarihe tanıklığıyla birçok medeniyete ev sahipliği yapmış Bursa’nın modern yüzü Nilüfer’de, yüzü yeşile dönük yaşam konsepti, doğayla iç içe ve nefes alan konutlarıyla Orange City Fethiye Projesi ise 2017 yılında hayata geçirilmiştir.

Bursa’nın oksijen kaynağı Balat Atatürk Ormanı’nın tam karşısında; modern yaşamın tüm ihtiyaçlarını karşılamak üzere hayata geçirdiği yeni projesi Orange City Balat, 2023 yılında satışa sunulmuştur. 

Konut projelerinin yanı sıra konusunda uzman taşeron şirketlerle 1996 yılından beri kendi bünyesindeki tüm yapıların inşaatlarını da üstlenen Özdilek, inşaat sektöründeki birikim ve tecrübelerini artırmayı sürdürmektedir.

Markalarımız

İnşaat sektöründe hizmet veren markalarımız

  • Orange City
  • Eskişehir Loft
  • Özdilek Atakent Konutları
  • Orange City Balat