İş Merkezi: Eşsiz Bir Çalışma Ortamı

Asya ve Avrupa kıtalarının birbirine en çok yaklaştığı yer olan İstanbul’un kalbi Levent’te, Büyükdere Caddesi üzerinde 27 bin metrekare arsa üzerine inşa edilmiş Özdilek Center’da yer alan River Plaza, 36 bin 200 metrekare kiralanabilir alana sahiptir. Ofis kullanıcılarına özel yaklaşık 2 bin 800 metrekarelik yeşil teras rekreasyon alanı özel olarak dizayn edilmiştir. Ofis çalışanlarının yaşam kalitesini ve verimliliğini artırmak adına hemen yanı başında bulunan ÖzdilekPark İstanbul’a direkt bağlantısı olan River Plaza, mesai saatleri dışında da ofis kullanıcılarına en iyi hizmeti sağlamayı hedeflemiştir.

Şehrin en önemli bölgelerinden Levent’te bulunan River Plaza, kolay ulaşılabilirliğiyle fark yaratmaktadır. Şişhane - Hacıosman ve Levent - Hisarüstü metro hattına direkt bağlantısı sayesinde hava koşullarından etkilenmeden ofis kullanıcılarının ve ziyaretçilerin River Plaza’ya ulaşabilme imkanı vardır. Toplu taşımanın merkezinde bulunmasının yanı sıra iki boğaz köprüsü ve çevre yoluna kolayca bağlantısı da bulunmaktadır.

Profesyonel bina yönetimi, üst düzey güvenlik sistemleri ve tam otomasyonlu bina yönetim sistemleri sayesinde River Plaza, tam anlamıyla profesyonel hayata hizmet vermekte ve kullanıcılarına eşsiz bir çalışma ortamı sağlamaktadır.

River Plaza; sürdürülebilir arazi, su verimliliği, enerji ,atmosfer ve iç mekan başlıkları altında değerlendirilmesiyle Amerikan Yeşil Binalar Konseyi tarafından verilen LEED Gold Sertifikası'na sahiptir.

Markalarımız

İş Merkezi sektöründe hizmet veren markalarımız

  • Özdilek Center
  • River Plaza