YENİLENEN MOBİL UYGULAMASIYLA ÖZDİLEK HER AN YANINIZDA

Yenilenen tasarımıyla modern bir görünüme kavuşan Özdilek AVM mobil uygulama, ziyaretçilerinin en güncel haberlere ve kampanyalara her an her yerde ulaşabilmesini sağlıyor. Kullanıcı deneyimlerinden yola çıkılarak geliştirilen uygulama, yeni eklenen işlevsel özellikleriyle daha kolay kullanım imkanı sunuyor.

YENILENEN ÖZELLIKLERLE GELIŞMIŞ BIR DENEYIM

Daha iyi bir alışveriş deneyimi için geliştirilen uygulamada Özdilekteyim alanı ile uygulamayı ziyaret eden kişiler, tek bir dokunuşla Özdilekteyim çevrim içi alışveriş sayfasına ulaşabiliyor. Özdilekteyim Fırsatlar alanında ise yılın özel dönemlerinde sunulan konseptli ürünler ve kampanyalar yer alıyor. Sosyal medyada sıklıkla kullanılan hikaye özelliğini yeni tasarımında yer veren uygulama, buradan kampanyalarını, yeni sezon kataloglarını ve diğer tüm duyurularını ziyaretçileriyle paylaşıyor.

Özdilek AVM mobil uygulama, bulunduğu şehirdeki Özdilek AVM’lerini, hipermarketlerini ve ev tekstili mağazalarını görmek isteyen misafirleri için oluşturduğu Şehrimdeki Özdilek alanı, vizyondaki filmlerin yer aldığı sinema sayfası, birbirinden eğlenceli etkinliklerin bulunduğu etkinlik sayfası, kampanyaların olduğu haber sayfası, özel konseptlerle hazırladığı kataloglarıyla tüm içeriklerini tek bir adreste sunuyor. IOS veya Android işletim sistemine sahip tablet veya cep telefonlardan ise ücretsiz olarak kolayca indirilebiliyor.