Haber ve Etkinlikler
Doğanının Kalbine Yolculuğumuz Devam Ediyor…
Doğanının Kalbine Yolculuğumuz Devam Ediyor…
 VERİMLİLİK SENİNLE BAŞLAR

Verimli çalışmalarımızla yarını inşa ettiğimiz 48 yılı geride bırakıyoruz. Her bir personelimiz geleceği inşa etmemizde önemli bir katkı sağlıyor ve bu süreçleri verimlilikle daha olumlu hale getiriyoruz.

İlk günkü heyecan ve inancımızla tüm operasyonlarımızdaki çalışmalarımızı büyük bir titizlikle sürdürüyoruz. 8 bin personelimiz ve 80 milyonu aşkın ziyaretçimizle daima gelişimi hedefleyerek emin adımlarla ilerliyoruz.

Tüm çalışmalarımızı, işimizin öncelikli hedeflerini belirleyerek oluşturduğumuz plan ve program doğrultusunda sürdürerek, işimizi başarıyla taçlandırıyoruz. Hangi görev ve pozisyonda olursak olalım günün her anı işimiz için zamanı etkin kullanıyoruz. Zaman yönetimimize sadık kalarak hem motivasyonumuzu hem de verimliliğimizi artırmada önemli bir rol oynuyoruz. Böylece şirketimize ve ülkemize fayda sağlamak adına yeni projelere vakit ayırabiliyoruz.

Tüm bu değerlerimiz doğrultusunda misafirlerimizin memnuniyetini öncelikli hedefimizde tutarak, her alanda verimli çalışma prensibini içselleştiren Özdilek Holding olarak, 2020 yılı mottomuzu “Verimlilik Seninle Başlar” olarak belirledik.

Bu yılın yeni mottomuz ışığında daha başarılı işler ortaya koyacağımız bir yıl olmasını diliyoruz.

 

Gizlilik ve Kişisel Verilerin Korunması Politikamız  /  Kullanım ve Koşullar