İnsan Kaynakları
Seçme ve Yerleştirme Performans ve Kariyer Yönetimi Özdilek Akademi ve Eğitim-Geliştirme
 Performans ve Kariyer Yönetimi

Çalışanlarımızın performanslarını sürekli ve etkin bir biçimde takip edebilmek, çalışanlarımızın performansını etkin bir biçimde ölçebilmek, terfileri sistematik ve performansa dayalı bir şekilde yapabilmek açısından performans değerlendirme sistemimizin etkinliği büyük önem taşımaktadır.

Belirli görevlerdeki personelimizin performansı değerlendirilir. Yöneticiler sorumlu olduğu personelin performansı değerlendirilirken önyargısız ve objektif bir değerlendirme yapmaktadır. Performans değerlendirmelerimiz, işletme karnesi sonuçlarıyla entegre bir formatta yapılmakta ve bu şekilde çalışanlarımıza takım performansının da önemi vurgulanmaktadır. Değerlendirmelerimiz bireysel yetkinlikler, bireysel hedefler ve kurum hedefleri olmak üzere üç aşamada yapılmaktadır.

 

  • Performans değerlendirmeyi sadece performans değerlendirme formunu doldurmak değil bir süreç olarak görüyoruz.
  • Performans değerlendirmenin personelinizi güçlendirdiğini, onun verimliliğini artırdığını biliyoruz.
  • Personelinize performansı hakkında geri bildirimde bulunurken önce güçlü sonra geliştirmesi gereken yönlerini anlatıyoruz.
  • Gerçekçi ve objektif oluyoruz.
  • Kariyer planlamalarını, performanslara göre belirliyor ve yüksek performans gösteren personellerimizi terfi ettiriyoruz.
Gizlilik ve Kişisel Verilerin Korunması Politikamız  /  Kullanım ve Koşullar