Çevrim İçi Alışveriş: Bi Tıkla Çok Kolay

Tüm üretim ve satış faaliyetlerini müşteri memnuniyeti üzerine kuran Özdilek, birikim ve deneyimlerini yine müşterilerine en kaliteli ürünleri, en hızlı biçimde ulaştırmak amacıyla çevrim içi alışveriş sitesi Özdilekteyim.com’u hayata geçirmiştir. Market ve mağaza olarak iki kısımdan oluşan Özdilekteyim.com, çevrim içi ortamda birçok markaya ulaşabileceğiniz zengin bir platformdur.

Taze meyve - sebzeden temizlik malzemelerine, kuru gıdadan birbirinden lezzetli unlu mamul ürünlerine, kırtasiye malzemelerinden bebek bakım ürünlerine ve kişisel bakım ürünlerine kadar evinizin tüm ihtiyaçlarını dilediğiniz anda karşılayabileceğiniz market bölümünde 15 bin çeşit ürün alternatifine yer verilmektedir.

Mağazada ise Özdilek Ev Tekstili ürünleri başta olmak üzere dünyaca ünlü markaların her yaş grubuna hitap eden giyim, aksesuar ve ayakkabı, saat, parfüm olmak üzere toplam 20 bin ürün alternatifiyle kullanıcılarının ihtiyaçlarını 7/24 karşılayacak alt yapı ve donanıma sahiptir.

Özdilekteyim.com market bölümü; Antalya, Bursa, Eskişehir, İzmir, Kocaeli, Yalova ve Uşak olmak üzere 7 ayrı şehre; mağaza bölümü ise Türkiye’nin 81 noktasına 7/24 hizmet vermektedir.

Marketten mağazaya binlerce ürün için her an her yerde tek tıkla alışveriş yapabileceğiniz Özdilekteyim.com’da mobil uygulama ayrıcalığıyla da alışveriş imkanı sunulmaktadır.

Markalarımız

Çevrim İçi Alışveriş sektöründe hizmet verdiğimiz markalarımız

  • Özdilekteyim.com