Diğer Manşetler
Aklımız Fikrimiz Fidan
Aklımız Fikrimiz Fidan
River Plaza
River Plaza
Süper Marka
Süper Marka
 ozdilekteyim.com

2010 yılında e - ticaret sektörüne yatırım yapan Özdilek Holding, ilk olarak kendi ürünlerinin satışını yaptığı bir e - ticaret sitesi kurdu. 2013 yılına gelindiğinde ise departman mağaza ve hipermarket stoklarını da operasyonuna dahil ederek kapsamını genişletti ve “Özdilekteyim.com markası”nı hayata geçirdi.

E - ticaret sektöründe geleceği görerek hedeflerini büyüten Özdilek, Özdilekteyim.com ile 2015 yılında, dünyada yaygın olarak kullanılan e - ticaret yazılım platformu IBM Websphere Commerce yazılımını kullanmaya başlamıştır.

SSL ve PCI DSS Güvenlik protokolleri sayesinde Özdilekteyim. com ve banka arasındaki veri akışı sırasında bilgiler şifrelenerek aktarılmakta, böylelikle Özdilekteyim.com kullanıcılarına tamamen güvenli bir alışveriş imkanı sunulmaktadır.

Özdilekteyim.com Mağaza’da 10.000 çeşit, Özdilekteyim.com Market’te ise 12.000 çeşit ürün alternatifine yer verilmektedir. Market operasyonu; Antalya, Bursa, Eskişehir, İzmir ve Kocaeli illerinde, mağaza operasyonu ise tüm Türkiye’de hizmet vermektedir.

Kullanım ve Koşullar