Haber ve Etkinlikler
ÖZDİLEK HOLDİNG’TEN GELECEK NESİLLERE 80 BİN FİDAN
ÖZDİLEK HOLDİNG’TEN GELECEK NESİLLERE 80 BİN FİDAN
 50 YILLIK BİRİKİM SÜREKLİ GELİŞİM

1971 yılından bugüne güçlü adımlarla ilerlediğimiz bu yolda, ev tekstili üretimi başta olmak üzere, perakende mağazacılık, gıda ve enerji üretimi, sağlık merkezleri, kafe restoran işletmeciliği, sinema, turizm, alışveriş merkezleri, e-ticaret, inşaat ve sigortacılık alanlarında başarıyla var olmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Yarım asırdır edindiğimiz birikim, yenilikçi bakış açısı ve sürdürülebilir projelerle sürekli gelişim odaklı var olduğumuz tüm alanlarda hizmet veriyor; güvenilir, dinamik ve öncü bir marka olarak emin adımlarla gelişerek ilerliyoruz.

8 bin kişilik ekibimizle 50 yıldır hizmet verdiğimiz sektörlerde ülkemiz için değer yaratmaya ve bu değerleri paylaşarak birlikte yaşatmaya devam ediyoruz.

Özdilek Holding olarak bu doğrultuda edindiğimiz tüm birikimle sürekli gelişimi hedefleyerek, 2021 yılı mottomuzu “50 Yıllık Birikim Sürekli Gelişim” olarak belirledik.

2021 yılı mottomuzun Özdilek Ailesi’nin her bir bireyini başarıya taşımada anahtar olacağı inancı ve bilinciyle yarım asrı devirmenin haklı gururunu yaşıyoruz.

Gizlilik ve Kişisel Verilerin Korunması Politikamız  /  Kullanım ve Koşullar