Haber ve Etkinlikler
Özdilek Holding, 30 bin fidanı toprakla buluşturdu
Özdilek Holding, 30 bin fidanı toprakla buluşturdu
 Kaliteli İletişim = Kaliteli İş

Hayatımızın her alanında insan ilişkilerimizi sağlıklı bir şekilde yürütebilmemiz için kaliteli bir iletişime ihtiyaç duyarız ancak çoğu zaman bunu nasıl başaracağımızı bilemeyiz. Kaliteli iletişim kurabilmek için kendimizi dürüst ve açık bir şekilde ifade etmemiz oldukça önemlidir. Bunu yaparken de karşımızdakini dinlemek, saygı duymak, güven vermek, dinlemeyi öğrenmek ve empati yapmak gerekir. Karşılıklı olarak bu temel esaslar üzerine kurulan iletişim, yanlış anlaşılmalar neticesinde, yaşanması muhtemel zaman ve insan kayıplarının önüne geçer.

8 bin personeli ve yüz binlerce misafiri bulunan Özdilek Holding, zaman ve insan kaybı yaşamadan, daima daha ileriye gitmeyi hedeflemekte ve çalışmalarını da bu hedefler doğrultusunda planlamaktadır.

Kalite, iletişim ve insan ilişkilerine yüksek düzeyde önem veren Özdilek Holding olarak; 2019 yılı mottomuzu “Kaliteli İletişim = Kaliteli İş” olarak belirledik. Özdilek Ailesi’nin değerli her bir bireyinin, bu mottoyu kılavuz alarak içselleştirdiği, kaliteli iletişim kurarak kaliteli işler ortaya koyduğu bir yıl olmasını diliyoruz…

Sevgi ve saygılarımızla,

Kullanım ve Koşullar