Yeni yıla girmemize çok az günler kala, siz de hediye seçiminizle sevdiklerinizi etkileyebilirsiniz. Aksesuarlar, kıyafetler, elbiseler, ayakkabılar Özdilek’in yeni yıl kataloğunda ve vitrinlerde yerini çoktan aldı bile… Özdilek’te ve Özdilekteyim’de her şeyin en özeli sevdikleriniz için sizleri bekliyor.

Yeni yıl hediyeleriyle fark yaratanlar…

Tüm aileyi bir arada görmenin heyecanı, birlikteliğin paha biçilemezliği, beraber olmanın mutluluğu… Hepsi yeni yıl akşamı bir arada yaşanıyor ve yılbaşı unutulmaz kılınıyor. Paylaşılan hediyeler, çocuklar kadar yetişkinlere de keyif veriyor. Açılan her kutuda bir başka sürpriz ve yüzlerdeki neşe, gecenin büyüsünü katlıyor, atılan her kahkaha gelecek güzel günleri haber veriyor…

Özenli yılbaşı sofraları hazırlanıyor…

Mutfaktan yükselen kokular sofralarınızı taçlandırırken her bir lezzet, unutulmazlar arasında yerini alıyor. Yemek masanızı güzelleştirecek en güzel hediye seçenekleriyse Özdilek’te satışa sunuluyor. Ayrıca ailenize ve sevdiklerinize sunacağınız en özel lezzetler de Özdilek hipermarketlerinde ve yer alan Dürdane Ana Fırını’nda özenle hazırlanarak keyifli sofralarınızda yer buluyor. 

Yeni yılda yenilenirken evde keyif dolu günler…

Her sabah kalktığınızda hissettiğiniz ferahlık Özdilek Ev Tekstili’nin en şık nevresim takımı koleksiyonlarında sunuluyor. Peki yeni yıl heyecanını, özel havlularla taçlandırmaya ne dersiniz? Yılbaşında konuklarınızı yumuşak dokusuyla hayran bırakacak, tüm sene boyunca sizlere konfor sunacak, yüksek kalite havlular da sevdikleriniz için keyifli bir hediye alternatifi oluşturuyor.

Hediyenin modası da Özdilek’te

Tarzınızı tamamlayacak seçimler; ceketten eteğe, çantadan ayakkabıya bütünlüklü tercihler… Etkiyi artıran, birlikteliği güçlendiren, dostlukları kuvvetlendiren, modanın yön verdiği hediyeler. Kalite ve uygun fiyat avantajıyla yeni yıl alışverişlerinizde Özdilek şubeleri ve Özdilekteyim.com’da sizleri bekliyor.